קומפוסט אורגני

שילוני מיחזור הינה אחת מיצרני וספקי הקומפוסט המובילות בחקלאות הישראלית. קומפוסט שילוני משווק בכל חלקי הארץ: בדרום, במרכז בצפון ובשפלה. בשילוני מיחזור אורגני משלבים ייצור של קומפוסט אורגני איכותי העומד בתקן איזו 9001 ובפיקוח של חברת אגריאור, לצד צוות מקצועי מוביל שמתמחה ביישום הקומפוסט בכל קרקע חקלאית.
קומפוסט שילוני הוא קומפוסט אורגני המשמש לחקלאות גננות ונוי, ונחשב לתוסף הכרחי לטיוב הקרקע אשר מעשיר את האדמה בחומרי הזנה אורגניים אשר חיוניים להתפתחות תקינה של הצמח ולשימור איכות הקרקע.
מוצר הדגל של שילוני מחזור אורגני הוא הקומפוסט האורגני.
ייצור הקומפוסט מבוסס על ידע וניסיון מצטבר של עשרות שנים. הרכב הקומפוסט הינו: 90% זבלי בקר מרפתות שמקפידות על סביבת מחייה נקייה (מכיל שאריות קש וריפוד מהרפתות) ו10% זבלי עוף.

תהליך הכנת הקומפוסט

השלב הראשון כולל בעיקר ערבוב של חומרי הגלם עד לקבלת חומר אחיד עם רמת לחות מאוזנת ואופטימלית. אנו משקיעים מאמצים רבים בהקפדה על השלב הראשון שנחשב למכריע באיכותו של תהליך ייצור הקומפוסט, וגם ברמת התוצר הסופי.
בשלב הבא, החומר מסודר במבנה של שורות, ועובר חמש הפיכות והשקיה בהתאם לצורך.
ההפיכות, שתפקידן לאוורר לפורר ולערבב את החומר, מתבצעות ע"י כלי ייעודי במהלך תקופה של כארבעה חודשים. ההפיכות התקופתיות מתבצעות בהתאם לנתוני בדיקות רמת הלחות והטמפרטורה של החומר.
בתום התהליך מתקבל קומפוסט אורגני מפורר, הומוגני, נקי, אחיד ואיכותי.
לאורך כל תהליך ייצור הקומפוסט נלקחות בדיקות על בסיס חודשי למעבדת שדה של משרד החקלאות, ובפיקוח של חברת אגריאור ותקן איזו 9001.
הקומפוסט האורגני שלנו מתאים לכל סוגי הגידולים:
מטעים: נשירים, ענבי יין ,ענבי מאכל ,אבוקדו, שקדים וכל סוגי ההדרים.
לגידול ירקות: כל סוגי הירקות והעלים.
הקומפוסט האורגני שלנו ידוע כבעל תכונות מוכחות וכתוסף מצוין לטיוב הקרקע שבעזרתו מקבל החקלאי תוצרת עשירה בריאה ואיכותית יותר.
אנחנו בשילוני עובדים מול חקלאים, גד"שים וגננים שיודעים להעריך את איכות התהליך והמוצר הסופי שלנו.
ללקוחות שילוני יש אפשרות להשתמש בציוד ללא עלות ליישום קומפוסט בכרם, ליישום קומפוסט במטעים וליישום קומפוסט בגידול ירקות.
◃ מזבלת חממות
◃ מזבלת צד
◃ מתלם
אנו מבצעים עבודות יישום מורכבות באמצעות הציוד המתקדם שברשותנו המאפשר לנו מתן פתרונות מגוונים ויעילים ליישום קומפוסט בכל ענפי הגידול בחקלאות הישראלית.

אתה מוזמן לקבל את השירות המקצועי והיחס האישי.

צור קשר כאן.